Hakkımızda

Hakkımızda

Eymen Spot uzun yıllardır İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası lokasyonu üzerinde müşteri talep ve istekleri doğrultusunda her çeşit spot ve ikinci el eşya alım satımı gerçekleştiren bir kuruluştur.  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi esasına odaklı bir hizmeti yılın 365 günü siz değerli müşterilerimize sunmanın gayreti içindeyiz her zaman. Farkımızı ve hizmet farklılığımızı akıl dolu eylem planlarıyla sahada ve kurum içinde uygulamaktayız.

Eymen Spot diğer spot firmalarından neden farklıdır?

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçek anlamda severek yapıyoruz.”
Elbette başarımızın tek ve yegane sebebi budur diyebiliriz. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Eymen Spot  ikinci el eşya alım ekibine dahil olan profesyonel kadro da işini severek yapıyor ve kendi uzmanlık alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“Sektörde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Belki hiç bir spotçu yada eskici firmasının yapmadığı kadar çok mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ve antika eşya gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için avantajlı hizmet uygulaması olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Dürüstlük ve disipline büyük önem veriyoruz.”
Tüm çalışmalarımızda önce disiplinli olmaya ve bu hassasiyetimizi müşterilerimizin taleplerini karşılama yönünde kullanmaya özen gösteriyoruz. Özellikle alım satım konularında oldukça şeffaf davranıyor ve hakkımız olandan daha fazlasını ticari anlamda almamaya dikkat ediyoruz. Sizler bizim için önemli ve değerlisiniz.

© 2019: Eymen İkinci El Eşya Alım Satım | Awesome Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress